Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

09 październik 2017 Dział: Aktualności Napisane przez  Maria Marszałek

Reprezentanci szkoły na Mistrzostwach Śląska w biegu na orientację

1. października 2017 r. odbyły się w Gorzyczkach Mistrzostwa Śląska w Klasycznym Biegu na Orientację. Na liście startowej zgłoszonych było ponad 200 zawodników z Gliwic, Rybnika, Mikołowa, Jastrzębia, Krakowa, Zdzieszowic i z Czech.

Zawodnicy startowali we wszystkich kategoriach wiekowych. O godz 10:00 rozpoczął się start interwałowy we wszystkich kategoriach wiekowych, każdy zawodnik na starcie otrzymał mapę z zaznaczonymi punktami kontrolnymi które musiał odnaleźć w lesie i potwierdzić tam swoją obecność na specjalnym chipie. Wygrywa ten zawodnik, który zrobi to najszybciej. Naszą szkołę reprezentowali Sara Kajdas, Nikola Berezińska, Kacper Dąbrowski i Konrad Wodecki zajmując bardzo dobre miejsca w pierwszej dziesiątce, razem z zawodnikami zrzeszonymi w klubach sportowych. Gratulujemy!

Czytany 61 razy
Etykiety
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 09 październik 2017 18:36