Rada Pedagogiczna

Rada Pedagogiczna jest jednym z kluczowych organów w każdej szkole, odpowiedzialnym za podejmowanie decyzji dotyczących kierunku edukacji oraz planowania procesu dydaktycznego. Składa się z doświadczonych nauczycieli, specjalistów oraz wychowawców, którzy współpracują ze sobą, aby zapewnić najwyższy standard edukacji dla uczniów.

W Gimnazjum nr 8, nasza Rada Pedagogiczna jest nie tylko fortem do dyskusji i wymiany myśli pedagogicznych, ale również miejscem, gdzie doceniane są innowacyjne podejścia i metody nauczania. Regularne spotkania pozwolą na ocenę postępów uczniów, omówienie ewentualnych wyzwań oraz planowanie przyszłych działań szkoły. Dzięki współpracy wszystkich członków Rady, nasi uczniowie otrzymują wsparcie i środowisko sprzyjające ich wszechstronnemu rozwojowi.

Rada

Rada Pedagogiczna

Anna Kowalska

Anna Kowalska jest dyplomowanym nauczycielem języka polskiego z ponad 15-letnim doświadczeniem w edukacji. W ciągu swojej kariery wielokrotnie uczestniczyła w kursach i szkoleniach pedagogicznych, co pozwoliło jej na rozwijanie nowoczesnych metod nauczania. W Radzie Pedagogicznej pełni funkcję koordynatora ds. innowacji dydaktycznych.

Tomasz Nowak

Specjalizujący się w historii, Tomasz Nowak jest pasjonatem swojego przedmiotu i entuzjastą nowych technologii w edukacji. Jego inicjatywa w zakresie wirtualnych wycieczek do miejsc historycznych zdobyła uznanie zarówno wśród uczniów, jak i kolegów z zawodu. W Radzie odgrywa kluczową rolę w planowaniu wydarzeń i projektów historycznych.

Ewa Wiśniewska

Jako nauczycielka matematyki, Ewa Wiśniewska stale dąży do tego, aby uczynić matematykę bardziej dostępną i zrozumiałą dla wszystkich uczniów. Jej innowacyjne podejście do nauczania, łączące teorię z praktyką, sprawia, że uczniowie chętnie uczestniczą w jej lekcjach. W Radzie Pedagogicznej odpowiada za rozwój programów matematycznych.

Piotr Żurawski

Piotr Żurawski to doświadczony wychowawca i pedagog szkolny. Jego głównym celem jest wsparcie uczniów w trudnych sytuacjach życiowych i pomoc w rozwoju osobistym. Dzięki umiejętności budowania pozytywnych relacji z uczniami, Piotr stał się nieocenionym członkiem Rady Pedagogicznej, dbającym o dobrostan psychiczny młodzieży